czwartek, 13 lutego 2014

SWEET MORNING/MICHALSCY CUKIERNIA

Dlaczego by nie pozwolić sobie na chwilkę przerwy? 
Czasem stojąc w tłumie zastanawiam się jak to jest, że Ci wszyscy ludzie, każdy inny, wszyscy podobni, nagle w jednym czasie znaleźli się w jednym miejscu. Każdy z nich to inna oddzielna historia, inny motyw i inne zakończenie. Zastanawiałam się czy kiedykolwiek ktoś pomyślał wtedy jaka historią jestem ja. Zazwyczaj zamyślona, zapatrzona w okno w tramwaju z długimi włosami i nieodgadnionym wyrazem twarzy. 
Obserwuję. I wydaje mi się, że póki co, to wychodzi mi najlepiej. Obserwuję najróżniejszych ludzi, układając czasem w myślach najróżniejsze historie, które swoim biegiem doprowadziły do nieświadomego spotkania ze mną. 
Lubię czasem zatrzymać się i zapomnieć, że ja również mam swoje sprawy, które wymagają poświęcenia. Być jakby niezależnym narratorem, spoglądać zza okna i być ponad wszystkim. 
Nawiązując do tego, cukiernia Michalskich na rogu rynku krakowskiego bardzo sprzyja tej aurze. Dobra kawa i ogromny wybór słodkości. Duże okna dają poczucie przestrzeni i dyskretnej możliwości obserwacji. To co najbardziej urzeka mnie we wnętrzach to właśnie ta jasność i poczucie braku ram. Rama wyznacza granice. A ja nie lubię ograniczeń… AGENSS

5 komentarzy:

 1. Ależ pyszności ! :) Cudny masz kolor ust :)

  buziaki
  xo xo xo xo xo

  OdpowiedzUsuń
 2. mm ale ciacho i kawka pychotka ;) Fajnie wygladasz . A jesli chodzi o twoj wpis to poprostu ten swiat jest dziwny !;)

  OdpowiedzUsuń
 3. u look so lovely! the cake looks so nice!!

  www.bstylevoyage.blogspot.com
  xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia :) I narobiłaś mi ochoty na coś słodkiego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ahaa :) może nam się uda kiedyś wybrać razem ;)

   Usuń

Dzięki za odwiedziny :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...