piątek, 30 sierpnia 2013

Make life readable


Wypad do Krakowa. Ostatnio coraz więcej spraw do zrobienia i mało czasu. Oficjalnie przyznaję, że jestem studentką dziennikarstwa. Oswajam się z Krakowem. Miasto samo w sobie uwielbiam, ale komunikacja miejska... Pożeracz czasu, który boli chyba najbardziej. Jestem w trakcie szukania mieszkania ale można powiedzieć, że coś na horyzoncie już mam. Postanawiam sobie więcej pisać, w końcu taki mam zawód, chociaż ciężko mi się wylewać tu na blogu. Nie mniej jednak kilka słów od siebie i wracam do zawirowań szarej rzeczywistości. Może nawet nie takiej szarej - wszystko zależy od punktu widzenia i nastawienia ;)

Day in Cracow. I have some things to do. I am the journalism student by the way. The city is beautiful but a little bit crowded, I think. I look for a flat. Probably I found somethink but I am not sure it's finally it. I am going to write more on this blog. Now writing is my job, isn't it? Although, I still don't think it's really necessery...  I leave some words here and I'm coming back to "boring real world". I disagree with "boring". Keep in mind that life is as interesting as you think it is :) 

9 komentarzy:

 1. Gratuluję dostania się na studia :)

  ajuuuu1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Boże, naprawdę cudowne zdjęcie! Ma w sobie to coś! :)

  Miłość i przyjaźń. Konflikty i zdrady. I do tego ten chłopak, który znaczy chyba za dużo. Przeżyj niesamowite chwile z bohaterami nowej opowieści A Love That Consume You. Przeżyj chwile, które Cię zaskoczą, przerażą i wzruszą do łez.
  Zapraszam na bloga: www.a-love-that-consume-you.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm, reczywistosc nie jest az tak szara jak sie wydaje, chyba ;)

  http://jessi-jeess.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Studentka dziennikarstwa - brzmi interesująco. Kraków - piękne miasto. Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 5. życzę w takim razie, żeby dobrze Ci się mieszkało w Krakowie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. gratuluję studentce!:)
  jeśli chodzi o szukanie mieszkań - coś okropnego...

  OdpowiedzUsuń
 7. gratulacje :)
  śliczne zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedziny :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...