sobota, 1 lutego 2014

HUHUHA ZIMA TAKA ZŁA/WINTER INSP/PINK BEANIE/PRZYŁAPANI NA MODZIE KONFERENCJA

Hu hu ha! Tak postanowiłam zacząć dzisiejszy wpis. Po pierwsze wracam do mojego baby-bloga po tak długiej przerwie. Odpuściłam trochę na czas sesji (takie życie studentki), natomiast i tak okazało się, że nie potrzebnie. Panikara ze mnie, a i tak nawet w połowie nie spełniły się moje czarne wizje ;) 

Wraz z sesją do Krakowa przybył cały ten chłód i zima. Damn, w mojej głowie wizja braku zimy w tym roku stawała się już coraz bardziej rzeczywista. Jest luty, za miesiąc spodziewam się już wiosny! Ale nie. Nic nas nie ominie, a mrozu i śniegu tak czy tak musimy zaznać. Dla rekompensaty oglądam filmy o słonecznej Kalifornii i wyobrażam sobie, że nasz klimat chociaż troszeczkę jest podobny. W końcu zima odwlekła się o dwa miesiące, więc z pewnością to o czymś świadczy. Hah naiwne myślenie marzycielki… 

Kraków inspiruje! Nie pozwólcie, by przygnębiająca atmosfera pokrzyżowała Wam plany na codzienne wyjścia. Szczególnie wieczorem, kiedy miasto zaczyna emanować swoim światłem i objawia swój prawdziwy klimat. Poza tym, że jest potwornie zimno, jest też całkiem pięknie. A ja uwielbiam miasto nocą. Z racji tego, że za kilka dni oficjalnie rozpoczynam ferie postaram się zasypywać Was częściej nowymi postami. Myślę, również o poważnych zmianach w wyglądzie mojego bloga. 

Ostatnie dni były bardzo intensywne. Egzaminy, realizowanie projektów, bieganie po mieście i mało snu. Miałam również okazję wziąć udział w konferencji "Przyłapani na modzie" zorganizowanej przez Galerię Krakowską. Poprowadziła ją Dorota Wróblewska - która (!) skomplementowała moją stylizację na skromnym afterparty :) Poczułam się bardzo wyróżniona, a sama dziennikarka sprawiła bardzo miłe i ciepłe wrażenie swojej osobowości. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o konferencji odsyłam Was pod LINK. Tymczasem trzymajcie się ciepło! 


AGENSS6 komentarzy:

 1. Great Post, I really like your pictures and blog! xx
  Hugs from Germany :) ♥

  VISIT MY BLOG HERE ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ladnie wygladasz ! obserwuje;*
  Ilona www.ilonazakrzewska.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń
 3. great look! nice blog! following you hun<3

  www.bstylevoyage.blogspot.com
  xx

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedziny :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...